FAQ

Czy muszę rezerwować miejsce na parkingu SkyParking w Balicach?

Nie, nie ma obowiązku rezerwacji parkingu SkyParking, ale rekomendujemy zarezerwować wcześniej postój, aby mieć gwarancję dostępności miejsca. Formularz rezerwacji parkingu online dostępny jest na naszej stronie www.skyparking-balice.pl. Po opłaceniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.


Czy otrzymam bilet wjazdu na parking?

Nie. Podczas wjazdu na SkyParking, po podjechaniu pod szlaban, system parkingowy skanuje numery rejestracyjne pojazdu. Przed wyjazdem z parkingu należy podejść do kasy samoobsługowej, wpisać numer rejestracyjny pojazdu i dokonać płatności za postój. Jeżeli został on wcześniej opłacony online, to opłata nie będzie konieczna (za wyjątkiem dopłaty do postoju, który uległ wydłużeniu).


Jak często realizowany jest dowóz na lotnisko Balice?

Dowóz na lotnisko Balice z parkingu SkyParking realizowane są 24 godziny na dobę. W sprawie transferu prosimy o kontakt pod numer +48 577 681 654. Czas transferu na lotnisko i z lotniska wynosi około 5 minut. W czasie wakacji czas oczekiwania na transfer może się nieco wydłużyć. Po powrocie bardzo prosimy o wezwanie samochodu transferowego dopiero po odbiorze całego bagażu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w przypadku dłuższego oczekiwania na połączenie z kierowcą.


W jaki sposób można zapłacić za SkyParking w Balicach?

Zapłaty za SkyParking w Balicach można dokonać na dwa sposoby:

  • Płatność online - w przypadku rezerwacji za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie.
  • Płatność w samoobsługowej kasie parkingowej (kartą lub gotówką) po wpisaniu numeru rejestracyjnego pojazdu - w przypadku wydłużenia postoju zarezerwowanego online lub w przypadku braku rezerwacji online.

Jak po przylocie dostać się z lotniska Balice na SkyParking?

Kiedy przybędziesz na lotnisko Balice prosimy o kontakt telefoniczny z obsługą SkyParking pod numer +48 577 681 654. W celu usprawnienia usługi bardzo prosimy pamiętać, aby wezwanie samochodu transferowego nastąpiło dopiero wtedy, gdy odbierzecie Państwo cały bagaż.